Bardzo miła atmosfera i ciepłe przyjęcie przez dzieci oraz pracowników na czele z Panią Dyrektor zaowocowały pięknymi prezentacjami młodych artystów. Bardzo duże przejęcie ale tez radość ze strony zarówno naszych uczniów, jak i małych melomanów spowodowało, że te kilkadziesiąt minut stało się wyjątkowym czasem. Nie obyło się również bez bisów i wspólnego, spontanicznego śpiewania piosenki „Mam chusteczkę haftowaną”. Dzieci miały także liczne pytania do swoich starszych kolegów. Słowo podczas audycji powiedziała pani I. Pyrkosz-Kubiak, zachęcając przedszkolaków do próby podjęcia przygody z muzyką. W podziękowaniu za koncerty uczniowie oraz nauczyciel otrzymali dyplomy uznania oraz słodkości .