Nowa siedziba szkoły

Od 29 lutego 2016 r. uczniowie naszej szkoły mają zajęcia w nowym budynku. Uroczystości inauguracyjne i poświęcenie budynku odbyło się 1 marca 2016 r. Ten dzień rozpoczęliśmy uroczystą Mszą św. w Bazylice Jasnogórskiej którą odprawił J.E. ks. abp Wacław Depo - Metropolita Częstochowski. Po Mszy św. wspólnie udaliśmy się do nowej siedziby szkoły, gdzie odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie budynku.

W uroczystościach wzięli udział parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych. Aktu poświęcenia budynku dokonał J.E. ks. abp Wacław Depo. Aktu otwarcia budynku i przecięcia wstęgi dokonali abp. Wacław Depo, Artur Warzocha - senator RP, Mariusz Trepka - wicewojewoda śląski oraz o. Jan Poteralski - podprzeor Jasnej Góry.

Z okazji otwarcia nowej siedziby oraz 5 rocznicy powstania szkoły wpłynęło wiele listów gratulacyjnych. Z tej okazji list okolicznościowy wystosował m.in. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.