Pasowanie na ucznia

29 października 2013 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia. Swoje święto uczniowie klasy pierwszej rozpoczęli polonezem. Były również wiersze i piosenki. Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego uczniowie złożyli przysięgę, a aktu pasowania za pomocą smyczka dokonał p. Marcin Gołda - Dyrektor Szkoły. Na zakończenie uroczystości głos zabrał Prezes stowarzyszenia Jasnogórska Szkoła Chóralna - p. Jarosław Jasiura, Kapelan Szkoły - o. Jan Poteralski (OSPEE), a także przedstawicielka Rodziców i reprezentacja uczniów kl II i III. Dzieci otrzymały również drobne upominki od Zarządu Stowarzyszenia oraz Kapelana Szkoły. Po uroczystości wszyscy udali się na przygotowany przez Rodziców kl. I poczęstunek.