Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

Uroczystą Mszą św.w Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze celebrowaną pod przewodnictwem o. Nikodema Kilnara - kapelana naszej szkoły 1 września 2014 r. rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. W Mszy św uczestniczyli uczniowie wszystkich czterech klas wraz z rodzicami, a także grono pedagogiczne z Jolantą Sosińską - zastępującą nieobecnego dyrektora. Wśród obecnych był również Artur Warzocha - radny sejmiku województwa śląskiego oraz Zarząd stowarzyszenia Jasnogórska Szkoła Chóralna - organu prowadzącego naszą szkołę z prezesem Jarosławem Jasiurą na czele. W prezbiterium zasiadły pierwszaki, które otrzymały w czasie Mszy św. obrazki z wizerunkiem Matki Bożej Jasnogórskiej.

Msza św. zakończyła się tradycyjnie, jak co roku, odczytaniem przez dyrektora szkoły Aktu Zawierzenia Szkoły Matce Bożej na nowy rok szkolny. Po Mszy św. uroczystość inauguracyjna odbyła się w sali o. Kordeckiego na Jasnej Górze, po której dzieci wraz z wychowawcami udali się do szkoły.

Galeria zdjęć - TUTAJ

Źródło: Biuro Prasowe Jasnej Góry