Zakończyliśmy kolejny rok szkolny

Zakończenie Roku Szkolnego Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej i Jasnogórskiego Chóru Chłopięco-Męskiego ?Pueri Claromontani? odbyło się w Wigilię Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela w poniedziałek, 23 czerwca 2014 r. na Jasnej Górze.
Eucharystii sprawowanej o godz. 19.30 w Kaplicy Matki Bożej przewodniczył i homilię wygłosił o. Nikodem Kilnar, Krajowy Duszpasterz Muzyków Kościelnych. Mszę św. koncelebrowali m.in.: o. Mariusz Tabulski, definitor generalny Zakonu Paulinów i o. Włodzimierz Ogorzałek, nowy opiekun chórów jasnogórskich. W Eucharystii uczestniczyli: dyrekcja, nauczyciele, rodzice i dzieci ze Szkoły Muzycznej oraz rodzice, bliscy i znajomi chórzystów. Mszę św. uświetnił śpiew chórzystów ?Pueri Claromontani".

Źródło: Biuro Prasowe Jasnej Góry