Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14W Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze 2 września 2013 r. została odprawiona uroczysta Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego w naszej szkole. Eucharystii przewodniczył o. Jan Poteralski - kapelan i katecheta szkoły, a koncelebrowali o. Sebastian Matecki - podprzeor Jasnej Góry oraz o. Nikodem Kilnar - Krajowy Duszpasterz Muzyków Kościelnych. W uroczystościach uczestniczyli uczniowie szkoły ze swoimi rodzicami i opiekunami, a także grono pedagogiczne z dyrektorem p. Marcinem Gołdą oraz przedstawiciele organu prowadzącego - stowarzyszenia Jasnogórska Szkoła Chóralna z prezesem Jarosławem Jasiurą.

Na zakończenie Mszy św. o. Jan Poteralski odczytał Akt Zawierzenia naszej szkoły oraz poświęcił krzyż przywieziony z Jerozolimy przeznaczony do zawieszenia w klasie III.

Źródło: Biuro Prasowe Jasnej Góry

Galeria zdjęć: Biuro Prasowe Jasnej Góry