This site uses a module created by best online poker sites.

Jasełka

5 stycznia 2017 r. na Jasnej Górze w Sali Ojca Kordeckiego, wystąpili uczniowie naszej szkoły, prezentując na scenie jasełka oraz przepiękne kolędy i pastorałki.

  

Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, aniołowie, pasterze i dzieci. Wystąpił również chór szkolny. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Oddział pierwszy zatańczył poloneza do kolędy ?Bóg się rodzi?.

Przygotowania do przedstawienia trwały od dwóch miesięcy, uczniowie poświęcili wiele czasu na próby, tym bardziej, że poza nauką tekstu, dzieci uczyły się też śpiewać i grać na instrumentach, by w pełni oddać radość z narodzenia Pana.

Jasełka w wykonaniu dzieci, wprowadziły wszystkich w iście świąteczny nastrój. Swym pięknym i oryginalnym występem podbiły serca publiczności.

Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i częstowali się przygotowanym poczęstunkiem. 

Zdjęcia

24.03.2019 14:55. Strona utworzona i utrzymywana dzięki firmie IPC S.C..
Copyright 2012

©

Affiliate Marketing.
Copyright 2012

©