Konkurs Plastyczny ?Mój dar dla Matki Bożej?

Konkurs, którego organizatorem oprócz ?Niedzieli? była Kuria Metropolitalna w Częstochowie, zaadresowany był do dzieci i młodzieży z Polski i zagranicy, w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, uczniowie szkół podstawowych ? klasy I-IIIi klasy IV-VI, uczniowie gimnazjów, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Oprócz miejsc na podium i wyróżnień w poszczególnych kategoriach wiekowych organizatorzy postanowili podziękować grupom, które najbardziej się zaangażowały, wśród wymienionych znalazła się również nasza szkoła.

Drugie miejsce w konkursie w grupie uczniów szkół podstawowych klas IV ? VI zajęła nasza uczennica Zuzanna Biesiada z klasy IV. Prace do konkursu zgłosiła pani Laura Modrzewska.