This site uses a module created by best online poker sites.

Ślubowanie 2011

W listopadzie nasza Szkoła przeżywała piękną uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. W niedzielę, 20 listopada, uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczycielami uczestniczyli w uroczystej Mszy Św. w Bazylice Jasnogórskiej, po której wszyscy udali się do Szkoły. Zanim pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, zaprezentowali krótki program artystyczny - recytowali wiersze i śpiewali piosenki.

Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego złożyli uroczyste przyrzeczenie, po którym nastąpiło pasowanie na ucznia smyczkiem przez Panią Dyrektor. Każdy świeżo pasowany pierwszak otrzymał strój szkolny i pamiątkowy dyplom.

Życzenia pierwszoklasistom złożyli zaproszeni goście: o. Nikodem Kilnar - Krajowy Duszpasterz Muzyków Kościelnych przy KEP, p. Jolanta Sosińska - członek Zarządu Stowarzyszenia Jasnogórska Szkoła Chóralna oraz dyrektor Szkoły Podstawowej Sióstr Zmartwychwstanek - s. Agata Sidoruk. Dzieci otrzymały od rodziców i Zarządu Stowarzyszenia słodkie upominki.Po części oficjalnej odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych pierwszaków.

18.02.2019 07:45. Strona utworzona i utrzymywana dzięki firmie IPC S.C..
Copyright 2012

©

Affiliate Marketing.
Copyright 2012

©