This site uses a module created by best online poker sites.

Articles

Koncert charytatywny

W dniu 9 listopada 2014 r. po Mszy św. o godz. 12:00 w kościele pw. Zesłania Ducha Św. odbył się koncert charytatywny na rzecz leczenia p. Oli - nauczycielki naszej szkoły. Organizatorami oraz wykonawcami koncertu byli nauczyciele naszej szkoły: Iwona Pyrkosz (fortepian), Adam Beier (skrzypce), Beata Rynkiewicz - gitara, Janusz Piatek (wiolonczela), Mariusz Moćko (flet), a także gościnnie Agnieszka Mazur-Rysanow - sopran.

Dla licznie zgromadzonej publiczności wykonano utwory takich kompozytorów jak m.in. Vivaldi, Offenbach, Chopin czy Bach. Koncert należy uznać za niewątpliwy sukces i dobrą inicjatywę społeczną. Szczególne podziękowania należą się ks. proboszczowi Romanowi Łodzińskiemu za pomoc w organizacji koncertu oraz wszystkim darczyńcom, którzy swoją ofiarnością wsparli jego cel.