Koncert dla przedszkolaków

21 maja 2012 r. do naszej szkoły przybyli niezwykli goście ? dzieci z Przedszkoli nr 12 i 42 ze swoimi wychowawczyniami oraz dzieci z Domu Małego dziecka wraz z opiekunami. Celem tego spotkania był udział w koncercie przygotowanym przez naszych uczniów oraz promocja szkoły. Nasi uczniowie mieli wyjątkową tremę, gdyż po raz pierwszy występowali przed taką publicznością. Poradzili sobie doskonale. Maluchy były zadowolone, a ich opiekunowie wyrazili chęć uczestnictwa w takich imprezach w przyszłości. Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani cukierkami, a dyrektor szkoły pan Marcin Gołda serdecznie podziękował za przybycie miłym gościom. Na koncercie był obecny reporter Radia FIAT, który nagrał fragmenty uroczystości a obszerną relacje można było wysłuchać na antenie radiowej.