Turniej Jednego Wiersza
Sukces naszego ucznia w Turnieju Jednego Wiersza!
Miło nam poinformować, że Jonasz z klasy IV JNOSM II stopnia, odniósł sukces podczas lutowej edycji Turnieju Jednego Wiersza w Częstochowie.
Wydarzenie odbyło się 26 lutego i zainaugurowało obchody 30-lecia tego literackiego cyklu, który od wielu lat promuje twórczość poetycką i daje młodym autorom możliwość prezentacji swoich utworów przed publicznością oraz jury.
Jonasz zaprezentował wiersz „Pani Hiob”, za który otrzymał wyróżnienie książkowe przyznane przez jury konkursu.
Dodatkowo został uhonorowany wyróżnieniem magazynu muzycznego „Heart & Soul”, jednego z partnerów wydarzenia.
Serdecznie gratulujemy Jonaszowi i życzymy dalszych sukcesów literackich oraz rozwijania pasji twórczej.
Zdjęcia pochodzą ze strony: CO/GDZIE/KIEDY W CZĘSTOCHOWIE