This site uses a module created by best online poker sites.

Osiągnięcia muzyczne

Festiwal gitarowy "Wśród pól"

01.06.2019 r. w Witowicach odbyła się kolejna edycja festiwalu gitarowego "Wśród pól" w ramach którego miał miejsce ogólnopolski konkurs gitarowy. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Wojciech Kozik z klasy p. Krzysztofa Warzochy, Julian Piwnicki z klasy p. Marka Zyskowskiego oraz Natalia Patyk i Daria Stańczak z klasy p. Beaty Rynkiewicz-Beier.

Czytaj więcej...

Konkurs " Moja muzyka jest we mnie"

10 maja 2019 r. w Skawinie odbył się multiinstrumentalny konkurs "Moja muzyka jest we mnie". Przesłuchania konkursowe przebiegały w grupach instrumentalnych: instrumenty dęte blaszane i akordeon, instrumenty dęte drewniane, fortepian, instrumenty smyczkowe oraz gitara i harfa. 

Czytaj więcej...

XXII Kłodzki Festiwal Muzyczny "Gitariada"

W dniach 24-28 kwietnia 2019 r. w Kłodzku odbył się XXII Kłodzki Festiwal Muzyczny "Gitariada" w ramach którego zorganizowany był ogólnopolski konkurs gitarowy. W przesłuchaniach konkursowych szkołę reprezentowali: Roksana Stępień, Natalia Patyk oraz Daria Stańczak. Natalia Patyk otrzymała wyróżnienie w grupie II.

Czytaj więcej...

XX Festiwal Muzyki Instrumentalnej

Na XX Festiwalu Muzyki Instrumentalnej uczennice klasy skrzypiec prowadzonej przez p. Adama Beiera zostały laureatkami: Anna Sitek oraz Hanna Rzeszutko otrzymały exequo II nagrodę, natomiast Edyta Ociepa została wyróżniona.

Czytaj więcej...

XII Ogólnopolski Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?"

W dniach 11-12 marca 2019 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia nr 5 im. Henryka Wieniawskiego w Warszawie. Uczeń p. Katarzyna Kot, Kamil Szacior zdobył I miejsce na XII Ogólnopolskim Konkursie Wszystkich Specjalności "Mały czy duży wirtuoz ?".

Czytaj więcej...

XI Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych

 8 marca 2019r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Żyrardowie odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Instrumentalistów Dętych.

Czytaj więcej...

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów 2018

Podczas VIII Chrzanowskich Spotkań Młodych Instrumentalistów uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie zdobywając wiele nagród. Konkurs odbył się 1 czerwca 2018 roku. W przesłuchaniach brali udział skrzypkowie, wiolonczeliści oraz gitarzyści.

Czytaj więcej...