This site uses a module created by best online poker sites.

Osiągnięcia muzyczne

XXII Kłodzki Festiwal Muzyczny "Gitariada"

W dniach 24-28 kwietnia 2019 r. w Kłodzku odbył się XXII Kłodzki Festiwal Muzyczny "Gitariada" w ramach którego zorganizowany był ogólnopolski konkurs gitarowy. W przesłuchaniach konkursowych szkołę reprezentowali: Roksana Stępień, Natalia Patyk oraz Daria Stańczak. Natalia Patyk otrzymała wyróżnienie w grupie II.

Czytaj więcej...

XX Festiwal Muzyki Instrumentalnej

Na XX Festiwalu Muzyki Instrumentalnej uczennice klasy skrzypiec prowadzonej przez p. Adama Beiera zostały laureatkami: Anna Sitek oraz Hanna Rzeszutko otrzymały exequo II nagrodę, natomiast Edyta Ociepa została wyróżniona.

Czytaj więcej...

XII Ogólnopolski Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?"

W dniach 11-12 marca 2019 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia nr 5 im. Henryka Wieniawskiego w Warszawie. Uczeń p. Katarzyna Kot, Kamil Szacior zdobył I miejsce na XII Ogólnopolskim Konkursie Wszystkich Specjalności "Mały czy duży wirtuoz ?".

Czytaj więcej...

XI Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych

 8 marca 2019r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Żyrardowie odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Instrumentalistów Dętych.

Czytaj więcej...

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów 2018

Podczas VIII Chrzanowskich Spotkań Młodych Instrumentalistów uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie zdobywając wiele nagród. Konkurs odbył się 1 czerwca 2018 roku. W przesłuchaniach brali udział skrzypkowie, wiolonczeliści oraz gitarzyści.

Czytaj więcej...

Festiwal Gitarowy "Wśród pól"

9 czerwca 2018 r. w Witowicach odbywał się Festiwal Gitarowy "Wśród pól" w ramach któregozorganizowany był ogólnopolski konkurs gitarowy. W przesłuchaniach konkursowych szkołę reprezentowali: Roksana Stępień, Hanna Nowak, Adrian Tkacz oraz Daria Stańczak.

Dwie uczennice zostały laureatkami - Roksana Stępień (I miejsce) oraz Daria Stańczak (II miejsce).

Czytaj więcej...

Wyróżnienie w Jabłonce

 

W ogólnopolskim konkursie odbywającym się w ramach Orawskich Dni Gitary Klasycznej w dniach 17-18.05.2018 r. w Jabłonce uczennica naszej szkoły - Natalia Patyk - otrzymała wyróżnienie.

Poza Natalką szkołę reprezentowały także Daria Stańczak oraz Roksana Stępień.

Natalia Patyk oraz Roksana Stępień wzięły udział w lekcjach mistrzowskich prowadzonych przez dr Miłosza Mączyńskiego.

Gitarzystki przygotowała p. Beata Rynkiewicz-Beier.

Czytaj więcej...

25.05.2019 00:51. Strona utworzona i utrzymywana dzięki firmie IPC S.C..
Copyright 2012

©

Affiliate Marketing.
Copyright 2012

©