This site uses a module created by best online poker sites.

Osiągnięcia muzyczne

VII Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista"

Podczas VII Ogólnopolskiego Festiwalu Skrzypcowego "Mały Violinista" w Olkuszu uczniowie z klasy p. Adama Beiera zdobyli nagrody.

Czytaj więcej...

IV Oleśnicki Konkurs Gitarowy ,,Trenuj Wytrwale jak Kamil Stoch''

8 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Oleśnicy odbyła się IV edycja ogólnopolskiego konkursu gitarowego "Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch" Jury przewodniczył dr Waldemar Gromolak. W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 4 uczniów naszej szkoły z klasy p. Beaty Rynkiewicz-Beier: Natalia Patyk, Roksana Stępień, Hanna Nowak oraz Jakub Wawrzak.

Czytaj więcej...

V Dąbrowski Konkurs Gitarowy 2017

28-29 marca 2017 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Dąbrowie Górniczej odbył się V Dąbrowski Konkurs Gitarowy. Trzy uczennice z klasy p. Beaty Rynkiewicz-Beier zostały laureatkami.

Czytaj więcej...

Kolejny sukces z Suchej Beskidzkiej!

Podczas ogólnopolskiego konkursu "Młodzi Artyści na Zamku" w Suchej Beskidzkiej p. Jarosław Jasiura został nagrodzony dyplomem za wyróżniający się akompaniament.

 

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Sukces uczniów! "Młodzi Artyści na Zamku"

W Ogólnopolskim konkursie "Młodzi Artyści na Zamku" odbywającym się w dniach 20-22 stycznia 2017 r. w Suchej Beskidzkiej dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami. 

Hanna Rzeszutko otrzymała specjalne wyróżnienie oraz nagrodę dla najmłodszego uczestnika konkursu. Kamil Szacior otrzymał dyplom za wyróżniającą się osobowość.

Czytaj więcej...

Sukcesy podczas przesłuchań regionalnych CEA!

9 grudnia w Państwowej Szkole Muzycznej w Gliwicach odbyły się przesłuchania regionalne Centrum Edukacji Artystycznej klas gitary IV i V cyklu 6 letniego oraz II i III cyklu 4 letniego.

Czytaj więcej...

Sukces gitarzystki! X Mikołajkowy Konkurs Gitarowy

Hanna Nowak z klasy p. Beaty Rynkiewicz-Beier otrzymała III nagrodę podczas X edycji Mikołajkowego Konkursu Gitarowego w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku.

Czytaj więcej...

25.02.2018 03:07. Strona utworzona i utrzymywana dzięki firmie IPC S.C..
Copyright 2012

©

Affiliate Marketing.
Copyright 2012

©