This site uses a module created by best online poker sites.

Osiągnięcia ogólnokształcące

Ogólnopolski Konkurs Literacki

24 marca 2017r. został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Literacki pod tytułem POMOCNA KSIĄŻKA. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 16 im. T. Halika w Warszawie.

Czytaj więcej...

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia

10 marca 2017 r. uczniowie klasy I (8 osób) i klasy III (8 osób) wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia i osiągnęli bardzo dobre wyniki

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych uczniów w OLIMPUSKU

W styczniu 2017 r. nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej olimpiadzie OLIMPUSEK (test zintegrowany) i OLIMPUSEK z języka angielskiego. Do konkursów przystąpiło prawie 30 000 uczniów klas 1 – 3 z całej Polski. Tym bardziej jesteśmy dumni, że w gronie laureatów są uczniowie naszej szkoły - uczeń naszej szkoły zajął I miejsce w tej kategorii, a w pierwszej dziesiątce znalazło się ogółem czterech uczniów.

Czytaj więcej...

Konkurs Plastyczny „Mój dar dla Matki Bożej”

Konkurs, którego organizatorem oprócz „Niedzieli” była Kuria Metropolitalna w Częstochowie, zaadresowany był do dzieci i młodzieży z Polski i zagranicy, w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, uczniowie szkół podstawowych – klasy I-IIIi klasy IV-VI, uczniowie gimnazjów, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

XVIII Ogólnoposlki konkurs matematyczny MAT 2017

11 stycznia 2017 r. odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. W konkursie uczestniczyło 7 597 uczniów z 276 szkół, w tym 974 z klas IV, 748 z klas V oraz 848 z VI. Z naszej szkoły wzięły udział 33 osoby.

Czytaj więcej...

Z Sienkiewiczem za pan brat

15 grudnia 2016 roku odbył się II POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI HENRYKA SIENKIEWICZA.

W niełatwych zmaganiach konkursowych trzyosobowych drużyn wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Do konkursu uczniów przygotowywała p. Marta Porębińska.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs "ZUCH"

W dniach 19-20 marca 2013 r. uczniowie naszej szkoły z klas I i II wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH". Konkurs obejmowała zagadnienia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz konkurs z języka angielskiego. Laureatami Konkursu z naszej szkoły z zakresu edukacji wczesnoszkolnej zostali: Karol Zbrojkiewicz z kl. I (miejsce 15) oraz Alicja Laufer (miejsce 11) i Jakub Filus (miejsce 14) z kl. II. Laureatem z zakresu języka angielskiego został również Karol Zbrojkiewicz z kl. I (miejsce 14) Z kl. Wszystkim uczestnikom konkursu, a w szczególności laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wyniki poszczególnych uczniów oraz ogólna statystykę konkursu prezentujemy poniżej.

Czytaj więcej...

25.02.2018 10:55. Strona utworzona i utrzymywana dzięki firmie IPC S.C..
Copyright 2012

©

Affiliate Marketing.
Copyright 2012

©